Sesja narzeczeńska w starym domu

Kasia & Janek oraz ich dom w remoncie

Mikołów

Uwielbiamy sesje narzeczeńskie, kto wie, może nawet bardziej niż te poślubne;)
Aby sesja narzeczeńska była udana potrzebne są 3 czynniki: zakochani i uśmiechnięci Wy, dobra stylizacja i coś co Was łączy! Mikołów to miasto, które łączy Kasię i Janka, bo właśnie tam spełniają swoje marzenie remontując stary dom. Jak sami o nim piszą „… którego duszę wydobywamy i dokładamy swoje marzenia”.

Miejsce sesji narzeczeńskiej było od początku oczywiste. To tam spędzają wspólnie najwięcej wolnego czasu, poza tym zdjęcia z sesji posłużą pewnie też trochę jako dokumentacja prac na budowie, bo nadleśniczówka pięknieje z miesiąca na miesiąc.

W sierpniu, kiedy realizowana była sesja, dom był w stanie dosyć surowym. Lepiej dla nas, bo piękna cegła oraz deski, którymi zakryte było wejście balkonowe do domu pięknie zgrały się kolorystycznie ze stylizacją Kasi i Janka.

Z sesji tej mamy kilka zdjęć, które lubimy wyjątkowo i z których jesteśmy dumni:) To, że Kasi i Jankowi sesja również się podoba to wiemy i to jest najważniejsze, ale miło było kiedy napisała do nas Kasia (inna Kasia) z bloga Sweetwedding z prośbą o publikację u niej naszych zdjęć. Odsyłamy zatem do jej wpisu, bo ładnie o nas napisała;) ->klik!

Jeśli macie pomysł na swoją wyjątkową sesję narzeczeńską, to śmiało do nas piszcie! Będzie nam miło poznać cząstkę Was!

Podziel się tym wpisem: