Plan został zrealizowany. Polska przejechana wzdłuż i wszerz. Na ślubie byliśmy już w każdym większym mieście kraju, w każdym rejonie, w każdym województwie. Wesele i ślub na mazurach u Magdy i Mateusza był naszym trzecim (pamiętacie ten Jabłóń Lake Resort?) w tym rejonie i chociaż ciężko te 3 śluby ze sobą porównać, to łączy je z pewnością jedno – zachwyt nad mazurskim krajobrazem. Mazurskie widoki urzekają swoimi wdziękami: lasy, jeziora i czyste powietrze to coś, co zdecydowanie wyróżnia ten region na mapie kraju. I choć kochamy polskie morze i najchętniej tylko tam robilibyśmy śluby i sesje, to jednak mazury przyciągają jak magnes, zwłaszcza kiedy para ma w planach rejs na salę weselną po najdłuższym jeziorze w kraju. 

Sesja ślubna na Jezioraku

Nie powiem, początkowo trochę mnie ta informacja przeraziła, bo już oczami wyobraźni widziałam jak wpadam do wody z całym sprzętem próbując złapać fajny kadr. Do tego presja czasu zrobienia sesji ślubnej w czasie trwania  krótkiego rejsu. Jak widać moje obawy były niepotrzebne – zdjęcia robiły się same, ja tylko na chwiejnych nogach trzymałam przy oku aparat:)

Suknia ślubna

Magda jaka jest piękna każdy widzi. Do dzisiaj zdarza mi się, że dostaję zapytania o jej suknię ślubną. Każdego zainteresowanego odsyłam w tym miejscu do przewertowania asos.com
Bukiet z polnych kwiatów zrobiła sama. I chociaż w tej sukni wyglądała zjawiskowo, a z bukietem bardzo lekko i dziewczęco, to nadal jestem przekonana, ze najpiękniejszym „ubiorem” jest uśmiech.  

Szeroki uśmiech pojawił się też i u nas, kiedy dostaliśmy maila od Madzi:
Zdjęcia są cudne, wiadomo to nasz ślub i rodzinka, znajomi:) ale to Wy tak cudnie uchwyciliście ważne i piękne momenty, które będą nam towarzyszyć do końca życia w pamięci i fotografiach:)  Wszystkim znajomym i rodzinie (którym już pokazaliśmy) bardzo się podobają, a koleżanki, które biorą ślub za rok czy dwa pytały mnie o namiary:) – to chyba najlepszy dowód, że jesteście najlepszym wyborem jaki poczyniliśmy, co do fotografów:)
Dziękujemy z całego serca:)
Sam album, wykonanie, wytłoczone nasze imiona i oczywiście fotografie zrobiły ogromne wrażenie! Przepiękna pamiątka , taka jaka sobie wymarzyliśmy:) bardzo Wam dziękujemy za Wasza pracę i serce włożone w to wszystko:) to była przyjemność przeogromna mieć takich fotografów jak Wy! Jesteście wielcy!:)
Pozdrawiamy i ściskamy mocno
Magda i Mateusz

Po obejrzeniu zdjęć zapraszam na naszego bloga, będzie tam krótki filmik z sesji na Jezioraku

Podziel się tym wpisem: