West Slavic Pictures

Poznajcie nas

Cześć, jesteśmy Sabina i Wojtek – dziękujemy za Wasze odwiedziny! Jeżeli właśnie przeglądacie strony w poszukiwaniu fotografa i\lub filmowca na swój ślub to zachęcamy do obejrzenia naszych historii. Znajdziecie u nas dobry reportaż ślubny okraszony ujęciami plenerowymi, sesje narzeczeńskie, zdjęcia rodzinne, oraz reportaż filmowy.

Stawiamy na klasykę, nieprzekombinowaną kolorystykę, naturalność, spontaniczność i emocje. Wierzymy, że takie zdjęcia i film są ponadczasowe, że za 20 lat będą Was tak samo wzruszać i z chęcią będziecie je oglądać.

Realizując reportaż ślubny  pracujemy wspólnie lub w pojedynkę, w zależności od dostępności lub Waszych oczekiwań. Przez lata wspólnej pracy stworzyliśmy identyczny styl uwieczniania ważnych chwil oraz  podejścia do pary młodej. 
Wspólnie opowiedzieliśmy już mnóstwo miłosnych historii – z przyjemnością opowiemy Waszą!

fotograf ślubny wedding photographer

Podczas każdego reportażu ślubnego wykonujemy ujęcia reportażowe, portret oraz  detale.  To wszystko sprawia, że każda historia dnia ślubu jest kompletnie opowiedziana. Skupiamy się na emocjach, kochamy ujęcia, które pięknie pokazują prawdziwe chwile. Uwielbiamy uwieczniać osoby, które chętnie okazują swoje uczucia. Jesteśmy z Wami i dla Was, od przygotowań do godzin nocnych wyłapując najpiękniejsze momenty.

Jeżeli tylko chcielibyście nas bliżej poznać to chętnie umówimy się na spotkanie
i z przyjemnością porozmawiam o Waszym ślubie. Napiszcie do nas 🙂
A póki co zapraszamy do zakładki filmowe kulisy gdzie możecie zobaczyć jak pracujemy w dniu ślubu lub podczas sesji. Jeśli macie do nas pytania, lub chcecie poznać naszą ofertę prosimy śmiało do nas pisać, używając formularza kontaktowego.

Fotografia reportażowa, sesja, portret

West Slavic Pictures

Pracujemy na terenie całego kraju.

Mieszkamy na południu, ale pracujemy na terenie całego kraju. Kraków, Warszawa, Gdańsk i Wrocław to miasta, które odwiedzamy najczęściej. Z przyjemnością dojedziemy do malutkiej miejscowości na Mazurach lub w Beskidach, jeśli tylko nas tam zaprosicie.

Uwielbiamy sesje z przyrodą w tle.

Wspólnie wybieramy miejsce sesji i zawsze podpowiadamy, aby było Wam bliskie. Może być to miejsce Waszych pierwszych spotkań, ulubiony park, czy polana pośrodku lasu. Najważniejsze, abyście czuli się tam dobrze i komfortowo.