Fotograf ślubny, kamerzysta na wesele
FOTOGRAF ŚLUBNY I FILMOWIEC

West Slavic Pictures

Cześć, jesteśmy Sabina i Wojtek – dziękujemy za Wasze odwiedziny! Jeżeli właśnie przeglądacie strony w poszukiwaniu fotografa i\lub filmowca na swój ślub to zachęcamy do obejrzenia naszych historii.

Znajdziecie u nas dobry reportaż ślubny okraszony ujęciami plenerowymi, sesje narzeczeńskie, zdjęcia rodzinne, oraz reportaż filmowy. Stawiamy na klasykę, nieprzekombinowaną kolorystykę, naturalność, spontaniczność i emocje. Wierzymy, że takie zdjęcia i film są ponadczasowe, że za 20 lat będą Was tak samo wzruszać i z chęcią będziecie je oglądać.

Przez lata wspólnej pracy wyrobiliśmy sobie niemal identyczny styl patrzenia, fotografowania i filmowania. Nasz sposób pracy z parą
młodą jest również bardzo zbliżony. Dobrze wiemy jak zachować się w danej sytuacji i potrafimy sobie nie przeszkadzać kiedy jedno z nas filmuje a drugie robi reportaż fotograficzny. Wspólnie opowiedzieliśmy już ponad 200 miłosnych historii, chętnie opowiemy i Waszą!

fotograf ślubny prywatnie
Prywatnie

Jesteśmy małżeństwem, mamy dwójkę synów – Mikołaja i Maksa oraz psa Pixela – charcika włoskiego. Kochamy polskie morze i piłkę nożną, ciągle coś fotografujemy i filmujemy. Na co dzień oprócz uwieczniania zakochańców realizujemy reportaże oraz filmy promocyjne dla instytucji publicznych oraz firm prywatnych.
Jeśli macie do nas inne pytania, chcielibyście otrzymać od nas bardziej indywidualną ofertę/wycenę piszcie śmiało, czekamy!

Fotografia ślubna

zobacz historie

Film Ślubny

Zobacz zajawkę

Kontakt