Dom Pracy Twórczej w Oborach

Kasia & Piotr

|  Warszawa Pałac w Oborach

Kolejny warszawski ślub, na który jechaliśmy z przeświadczeniem, że będzie fajnie. Było wręcz idealnie. A dokładniej, Kasia była idealną Panną Młodą i marzeniem wielu fotografów:)
Oczywiście Piotr prezentował się równie dobrze i dotrzymywał kroku Kasi, no ale tak to już jest, że Panna Młoda budzi zwykle większe emocje:)

Cały „look” Kasi był starannie przemyślany i dopracowany, a jednocześnie naturalny i bardzo kobiecy. Osobiście bardzo żałuję, że więcej Panien Młodych nie decyduje się na rozpuszczone włosy do ślubu. Rozpuszczone włosy należy jednak okiełznać, najlepiej zna się na tym Kasper Muth, który zatroszczył się aby włosy Kasi były lśniące i miały piękny skręt.

Do romantycznej fryzury świetnie pasowała równie romantyczna suknia od Sylwii Kopczyńskiej z długim rękawem i odkrytymi plecami.
Całość dopełnił bukiet z blado różowych peonii i gipsówki, a fryzurę podkreślił delikatny wianuszek.

Oprócz Kasi, wrażenie na nas zrobił również Dom Pracy Twórczej Bolesława Prusa, gdzie odbyło się wesele. Piękne wnętrza Pałacu w Oborach podkreślały wspaniale udekorowane stoły.
Do ogólnego wrażenie w dużej mierze przyczynił się również nasz ulubiony Dj Refresh. Jego oświetlenie buduje niesamowity nastrój na każdym weselu.

Zapraszamy na reportaż z dnia ślubu Kasi i Piotra.

Podziel się tym wpisem: