Ślub plenerowy Pałac Żeleńskich

Ślub plenerowy Pałac Żeleńskich

Ania i Jacek wybrali wyjątkowe, romantyczne i niezwykle urokliwe miejsce na swój ślub plenerowy – Pałac Żeleńskich. Dla nas miłość od pierwszego zawitania. Marzeniem byłoby tam wracać przynajmniej raz w roku;) 
Wszystko było świetnie zorganizowane, dopięte na ostatni guzik, a dekoracje zapierały dech. Sporo świetnej roboty zrobiła Ania z Agencja Ślubna Miłość, dla której już wcześniej robiliśmy zdjęcia z rustykalnego przyjęcia.
Jeśli przygotowania ślubne są dla Was stresujące lub zwyczajnie nie macie czasu się temu w pełni poświęcić, to warto skorzystać z profesjonalnej pomocy kogoś zaufanego, aby w dniu ślubu skupić się tylko na celebracji:) 
Zabawne jest to, że Ania tak samo jak my pochodzi ze śląska, a pierwszy raz nasze drogi skrzyżowały się nad morzem, w Jastarni, przy okazji tego pamiętnego ślubu na plaży!

Wracając do Ani i Jacka – nasza pierwsza para, która dała się namówić na ponowne zatańczenie pierwszego tańca. Nie było tego absolutnie w planach, jednak kiedy nastał zmrok i parkiet rozświetliły girlandy wpadliśmy na pomysł, aby raz jeszcze zatańczyli pierwszy taniec, a my odpowiednio zmontujemy to na filmie. Pomysł szybko podłapali Panowie z Mistrzowskie Wesele i pomogli nam w przekonaniu do tego Ani i Jacka:D  Efekt można zobaczyć w naszej zakładce filmowanie ślubów Dla nas bomba, będziemy to praktykować częściej, jeśli tylko trafimy na tak szalone i odważne pary;)

Zapraszamy do oglądania zdjęć, a później do zakładki z filmami!

Podziel się tym wpisem:

Add comment