Aleksandra & Łukasz

Reportaż z zimowego ślubu 

Zimowe śluby są wyjątkowe! Pomimo niskiej temperatury na zewnątrz, mają w sobie tyle ciepła. Ola podczas przygotowań wspomniała, że w dniu ich ślubu nie musi świecić słońce, Łukasz jest dla niej słońcem przez cały rok! Panna Młoda nie przypominała też Królowej Śniegu, a raczej Panią Wiosnę w przepięknym wianku od Ptaszarnia Wedding&Design oraz z bukietem od Pani Kwiatkowskiej.

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele Ewangelicko – Augsburskim w Gliwicach. Była to dopiero nasza druga obecność na ceremonii w obrządku protestanckim, a już śmiało możemy stwierdzić, że jest ona wyjątkowa. Ze względu, że ślub dla ewangelików nie jest sakramentem – ceremonia odbywa się bardziej „na luzie”, a przy tym jest szalenie wzruszająca. Para Młoda ma duży wpływ na to jak przebiega sama ceremonia, jest fajny i bliski kontakt z duchownym no i fotograf ma większy komfort pracy. Podczas spotkania z księdzem zostaliśmy poproszeni tylko o to, aby mu nie przeszkadzać kiedy Oli i Łukaszowi będzie robić zdjęcie swoim telefonem;)

Przyjęcie weselne odbyło się w jednej z naszych ulubionych restauracji – UMAMI. Piękne dekoracje i detale stały się wspaniałym tłem do zrobienia naszej Parze kilku portretowych ujęć w iście śnieżnym klimacie:)

Zapraszamy do obejrzenia całości materiału.

Podziel się tym wpisem: