Na plażę przez las

Hania i Tomek

Kochamy polskie morze. Przynajmniej raz w roku staramy się zabrać dzieciaki i psa, aby pooddychać czystym powietrzem, poskakać po falach,  pobiegać po dzikiej plaży i obowiązkowo zagrać na niej w piłkę. 
W sezonie ślubnym mamy sporo pracy, dlatego kilkudniowy wypad nad morze jest dla nas sposobem na podładowanie baterii. I jak tu nie myśleć, że jesteśmy szczęściarzami, skoro okno pogodowe było dokładnie w dniach naszego urlopu, a każda złota godzina zarezerwowana na sesję z Wami! Niewinny i spontaniczny wpis na fb „hej, jedziemy nad morze, może ktoś chętny na sesję na plaży?” okazał się hitem! Sami nie możemy w to uwierzyć, że specjalnie do nas przyjechało z różnych części kraju aż 5 par! I z sześciu dni urlopu całkiem wolny został tylko jeden 🙂 

Suknia Karoliny Twardowskiej, wianek i bose stopy

Jedną z tych szalonych par jest Hania i Tomek. Sesja na plaży była jej marzeniem. Przyjechali do Sasina prosto z Opola. Trochę wiedzieli na co się piszą, ponieważ miesiąc wcześniej spotkaliśmy się na ślubie kuzynki Hani, no i chyba wpadliśmy im w oko 😉 Ich własny ślub miał miejsce rok temu (nie, nie fotografowaliśmy go, a szkoda!), ale dopiero teraz zdecydowali się na sesję poślubną – jak to się mówi – lepiej późno niż wcale 🙂 Otóż to! Tak piękna para zasługuje na najpiękniejsze zdjęcia, staraliśmy się zatem mocno! 🙂 Hania oczarowała nas swoją urodą. W sukni od Karoliny Twardowskiej i w wianku, który organizowała na szybko w pobliskim, większym mieście 😉 wyglądała zjawiskowo. Tomek też wyglądał super przystojnie. Obydwoje mieli świetny humor, my doskonałe światło – zdjęcia robiły się same. 
Ponieważ zdążyliśmy już poznać okolicę, zabraliśmy ich na spacer przez las na dziką plażę. Tak dziką, że jest tam tylko piasek ułożony przez wiatr w zakładki i zmarszczki. Leżą na nim gałązki morszczynu i wypolerowane przez wodę korzenie drzew. Jesteśmy tylko my, piasek, morze i zachód słońca. Rozmawiamy, śmiejemy się i robimy zdjęcia. Bajka!
Haniu i Tomku, dziękujemy za tę przygodę, cudownie było Was poznać!

Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino Sesja na plaży Sasino

podobne wpisy