West Slavic Pictures

Poznajcie nas

Cześć, jesteśmy Sabina i Wojtek i uwielbiamy fotografować śluby. Specjalizujemy się w reportażu ślubnym, ale wykonujemy też sesje narzeczeńskie i rodzinne. Realizując reportaż ślubny pracujemy wspólnie lub w pojedynkę, w zależności od dostępności lub Waszych oczekiwań. Przez lata wspólnego fotografowania wypracowaliśmy identyczny styl robienia zdjęć i podejścia do pary młodej. Możecie mieć pewność, że każdy z nas zrealizuje materiał w stylu i na poziomie jaki prezentujemy na naszej stronie.  
Wspólnie opowiedzieliśmy już mnóstwo miłosnych historii – z przyjemnością opowiemy Waszą!

fot. karolaga.com

Podczas każdego reportażu ślubnego wykonujemy ujęcia reportażowe, portret oraz zdjęcia detali.  To wszystko sprawia, że każda historia ślubu jest kompletnie opowiedziana. Skupiamy się na emocjach, kochamy zdjęcia, które pięknie pokazują prawdziwe chwile. Uwielbiamy fotografować osoby, które chętnie okazują swoje uczucia. Jesteśmy z Wami i dla Was, od przygotowań do późnych godzin nocnych uwieczniając najpiękniejsze momenty.

Jeżeli tylko chcielibyście nas bliżej poznać to chętnie umówimy się na spotkanie
i z przyjemnością porozmawiam o Waszym ślubie. Napiszcie do nas 🙂
A póki co zapraszamy do zakładki filmowe kulisy gdzie możecie zobaczyć jak pracujemy w dniu ślubu lub podczas sesji. Jeśli macie do nas pytania, lub chcecie poznać naszą ofertę prosimy śmiało do nas pisać, używając formularza kontaktowego.

Fotografia reportażowa, sesja, portret

Sabina i Wojtek

Pracujemy na terenie całego kraju.

Mieszkamy na południu, ale pracujemy na terenie całego kraju. Kraków, Warszawa, Gdańsk i Wrocław to miasta, które odwiedzamy najczęściej. Z przyjemnością dojedziemy do malutkiej miejscowości na Mazurach lub w Beskidach, jeśli tylko nas tam zaprosicie.

Uwielbiamy sesje z przyrodą w tle.

Wspólnie wybieramy miejsce sesji i zawsze podpowiadamy, aby było Wam bliskie. Może być to miejsce Waszych pierwszych spotkań, ulubiony park, czy polana pośrodku lasu. Najważniejsze, abyście czuli się tam dobrze i komfortowo.